8973333512 Radiator ho an'ny ISUZU LAND D-MAX I sy FIAT TIPO Saloon

8973333512 Radiator ho an'ny ISUZU LAND D-MAX I sy FIAT TIPO Saloon
Details:
Ampahany: 8973333512
Habe: 475 X 590 X16 mm
Karazana fandefasana: Fifindran-tanana
Fitaovana fototra: Aluminum
Fitaovana tanky: plastika
Famoahana savaivony: 38mm
Send Inquiry
Description
Send Inquiry
Product Specification
Fizarana No 8973333512
Size 475 X 590 X16 mm
Karazana fampitana Fifindran-tanana
Fitaovana fototra VIRATY
Fitaovana tanky plastika
Ny savaivony fivoahana 38mm
Savaivony fidirana 38 mm
Fanorenana mangatsiaka kokoa Vombony fampangatsiahana brazed
Cooling&A/C System radiatera
Cross Reference
ISUZU 8973333500
ISUZU 8973333501
ISUZU 8973333503
ISUZU 8973333510
ISUZU 8973333522
ISUZU 8973333532
ISUZU 8973630660
ISUZU 8973678850
ISUZU 8980476710
ISUZU 8980476740
ISUZU 8980476750
ISUZU 8980476790
ISUZU 8981647480
ISUZU 8981929191
FIAT 376779731
Fiara azo ampiharina
Ny ampahany 8973333512 dia mety amin'ny modely sasany amin'ny ISUZU, toy izao manaraka izao
D-MAX I 2002-2012
FIAT TIPO Estate 2016-2020
FIAT TIPO Hatchback 2016-2020
FIAT TIPO Saloon 2015-2020
Fampahalalana hafa
HS CODE 8708911000
Haben'ny vokatra Malagasy
toe-javatra 100% Vaovao
MOQ. 1 PC
Fahaizana famatsiana 10.000pcs isan-kerinandro
Package J-Packing CREST / fonosana tsy miandany / ho an'ny zavatra takian'ny mpanjifa
FANOMEZANA T/T, Western Union, L/C, Money Gram
Garantie 12 volana
Fomba fandefasana Ranomasina / Air / DHL / UPS
Fiavian'ny vokatra CHINE

 

Ny radiatera dia manala ny hafanana amin'ny coolant motera ary manampy amin'ny fitazonana ny mari-pana miasa. Tena zava-dehibe ny fisafidianana radiatera mahafeno fepetra mba hisorohana ny hafanana be loatra sy hiarovana ny motera amin'ny -fahasimbana mifandray amin'ny hafanana.

 

1001

2001

3001

 

FAQ

 

F: 1. Azo ovaina ve ny radiators ho an'ny fandefasana mandeha ho azy sy manual?

A: Tsy foana. Misy radiatera fampitaovana mandeha ho azy-ny sasany dia misy cooler menaka mitambatra, raha toa ka manana rafitra hafa kosa ny dikan-teny fandefasana manual-. Ny famaritana dia tokony hohamafisina alohan'ny hanafatra.

F: 2. Ahoana no hiarovanao ny vombony radiator mandritra ny fitaterana?

A: Ny radiatera dia ho feno fanohanana zorony fiarovana, harona plastika, baoritra anatiny ary baoritra fanondranana fanamafisana mba hampihenana ny fikorontanan'ny vombony sy ny fahasimban'ny fandefasana.

F: 3. Inona ny fepetra momba ny fandefasana anao?

A: Ny fe-potoana fanaterana mahazatra dia FOB Sina Sea Port. Manaiky ihany koa izahay ny fanaterana EXW,FOB,CFR,CIF ary Door to Door any amin'ny tanàna sasany sy ny sisa. Hanolotra anao ny saran'ny fandefasana izahay ary azonao atao ny misafidy izay mety sy mahomby indrindra aminao.

F: 4. Inona no fampahalalana ilaina mba hamantarana ny radiator marina?

A: Omeo azafady ny laharana OE na maodely fiara, taom-pamokarana, karazana motera, karazana fifindran'ny, na laharana VIN/chassis.

F: 5. Inona ny serivisy-nao aorian'ny varotra?

A: Ny fe-potoana fiantohana kalitao dia herintaona. Ny olana momba ny kalitao dia ho voavaha amin'ny fahafaham-pon'ny mpanjifa.

 

Nahoana no misafidy Saikan?

 

Ny tombony azonay:
1. Ny fahalalana tsara amin'ny tsena samihafa dia afaka mahafeno fepetra manokana.

2. Traikefa manankarena amin'ny kojakoja fiara sy fanondranana.

3. Ny rafitra fanaraha-maso ara-bola manokana dia manome antoka ny hanome ny vidiny tsara indrindra.

4. Misy baiko kely na baiko fitsarana ihany koa

5. Ekipa mpanara-maso tompon'andraikitra handinika ny entana rehetra alohan'ny fanaterana.

6.12-24 volana aorian'ny varotra.

 

product-1325-467

product-800-346

 

Hot Tags: 8973333512 radiator ho an'ny isuzu land d-max i sy fiat tipo saloon, Sina 8973333512 radiator ho an'ny isuzu land d-max i sy fiat tipo saloon mpanamboatra, mpamatsy

Send Inquiry